O nas

Witamy w cukierni Gatner.

Firma Gatner istnieje na rynku już od 1989 roku. Na początku mój starszy brat Krzysztof, który był z wykształcenia piekarzem, wynajął w Paniówkach przy ulicy Zwycięstwa 49 piekarnię u Państwa Swoboda. Po ukończeniu szkoły cukierniczej w 1992 roku dołączyłem do firmy brata. Zająłem się przede wszystkim wypiekiem śląskiego kołocza, który ze względu na tradycyjną recepturę zyskał uznanie wielu klientów. Z roku na rok przybywało sklepów, które zamawiały nasze produkty. Nieustannie wzbogacaliśmy naszą ofertę i produkcja wyrobów cukierniczych rozrastała się.

W czerwcu 2014 roku przeniosłem swój zakład do nowo wybudowanej cukierni-piekarni, która znajduje się również w Paniówkach przy ulicy Karola Darwina 6. W dotychczasowej piekarni jest czynny tylko sklep gdzie oferujemy nasze produkty. Obecnie wzbogaciłem swoją działalność o produkcję lodów, pralin, pieczywa pełnoziarnistego i wiele produktów cukierniczych.

W nowym lokalu znajduje się również kawiarnia wraz z ogrodem zimowym, tarasem letnim a także plac zabaw dla najmłodszych.

Bardzo zależy mi na tym, aby każdy klient był zadowolony z naszych wyrobów.. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość, zdrowe, naturalne składniki, a co najważniejsze – wkładamy w to, co robimy wiele serca.

Marcin Gatner, właściciel