Witamy w cukierni Gatner!

Firma Gatner istnieje na rynku już od 1989 roku. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość, zdrowe, naturalne składniki, a co najważniejsze – wkładamy w to, co robimy wiele serca. W 2014 otworzyliśmy nowy lokal, w którym znajduje się również kawiarnia wraz z ogrodem zimowym, tarasem letnim a także plac zabaw dla najmłodszych.

Siła doświadczenia

Działamy już od ponad 30 lat

Firma Gatner istnieje na rynku już od 1989 roku. Na początku mój starszy brat Krzysztof, który był z wykształcenia piekarzem, wynajął w Paniówkach przy ulicy Zwycięstwa 49 piekarnię u Państwa Swoboda. Po ukończeniu szkoły cukierniczej w 1992 roku dołączyłem do firmy brata. Zająłem się przede wszystkim wypiekiem śląskiego kołocza, który ze względu na tradycyjną recepturę zyskał uznanie wielu klientów. Z roku na rok przybywało klientów, którzy zamawiali nasze produkty. Nieustannie wzbogacaliśmy naszą ofertę i produkcja wyrobów cukierniczych rozrastała się.

Nowe otwarcie

W czerwcu 2014 roku przeniosłem swój zakład do nowo wybudowanej cukierni-piekarni, która znajduje się również w Paniówkach przy ulicy Karola Darwina 6. W dotychczasowej piekarni jest czynny tylko sklep gdzie oferujemy nasze produkty. Obecnie wzbogaciłem swoją działalność o produkcję lodów, pralin, pieczywa pełnoziarnistego i wiele produktów cukierniczych.

W nowym lokalu znajduje się również kawiarnia wraz z ogrodem zimowym, tarasem letnim a także plac zabaw dla najmłodszych.